Bog & idéJens Folmer Jepsen

Bøger skrevet af Jens Folmer Jepsen

Læs mere om Jens Folmer Jepsen
0 produkter

Mere om Jens Folmer Jepsen

Der er flere bøger skrevet af Jens Folmer Jepsen til salg online hos Bog & idé. Tag et kig på nedenstående liste hvor du ser Jepsens seneste bogudgivelser.
Bøgerne er kun tilgængelige på et sprog, nemlig dansk.
- "Leroy og Lise" udgivet af Turbine - "Kongeriget " udgivet af Aschehoug

Jens Folmer Jepsens bøger

Du kan købe to bøger af Jens Folmer Jepsen her hos Bog & idé. Køb dine favoritter allerede nu. Bøgerne fra Jens Folmer Jepsen fås i samtlige formater. Bøgerne af Jepsen er kun en del af enkelt serie, og det er flere forskellige forlag, der har udgivet dem.

Når du har valgt bøgerne, du gerne vil læse, skal du først og fremmest beslutte dig for, hvilket af de mulige formater du gerne vil have bogen i. De fysiske bøger kommer typisk i fire forskellige typer af formater. Formaterne gælder de klassiske hardback og indbundet samt de lidt mere prisvenlige paperback og hæftet. Hvis du gerne vil have din bog med på farten, kan du også vælge den som ebog eller lydbog. Hvis du klikker ind på den bog, du gerne vil læse, kan du se de tilgængelige formater.

"Leroy og Lise" af Jens Folmer Jepsen

"Leroy og Lise" findes på den digitale boghylde som hardback. Med hardback har du en bog af høj kvalitet, der, grundet sit hårde omslag, godt kan tåle at komme med ud og rejse, hvor den kan blive udsat for slag, skidt og snavs. Bogen kan købes online hos Bog & idé på dansk og er udgivet af Turbine.

Jens Folmer Jepsen "Kongeriget "

"Kongeriget " er tilgængelig som hæftet. En hæftet bog er syet (hæftet) i ryggen og har et kraftigt omslag. Bogen vil derfor være mere holdbar end bøger med paperback. Det er Aschehoug, der har publiceret bogen, og den kan købes online hos Bog & idé på dansk.
Detaljer
Fulde navn:
Jens Folmer Jepsen