Bog & idéMarianne Georgsen

Bøger skrevet af Marianne Georgsen

Læs mere om Marianne Georgsen
1 produkter
1 produkter
Fleksibel læring og undervisning
Fleksibel læring og undervisning - erfaringer, konsekvenser og muligheder med iktMarianne Georgsen
95,95 DKK
EBOG
Fleksibel læring og undervisning - erfaringer, konsekvenser og muligheder med ikt

Mere om Marianne Georgsen

Bog & idé tilbyder et bredt udbud af bøger, der er skrevet af Marianne Georgsen. Nedenfor har vi listet de seneste udgivelser fra Georgsen.
Bøgerne er kun tilgængelige på et sprog, nemlig dansk.
- "Fleksibel læring og undervisning" udgivet af Aalborg Universitetsforlag - "Changing education through ICT in developing countries" udgivet af Aalborg University Press

Marianne Georgsens bøger

Du kan finde to bøger af Marianne Georgsen her hos Bog & idé. Find din favorit og få fingrene i den allerede i dag. Bøgerne fra Marianne Georgsen fås i samtlige formater. Georgsens bøger er desuden lavet i en serie, og det er flere forskellige forlag, der har publiceret dem.

Når du har fundet den eller de bøger, du gerne vil læse, skal du først og fremmest beslutte dig for, hvilket af de tilgængelige formater du gerne vil have bogen i. Hvis du vælger at bestille din bog i et fysisk format, kan du ofte vælge mellem bløde eller hårde omslag. De traditionelle hårde omslag er hardback og indbundet, mens de bløde omslag dækker over den prisvenlige paperback samt hæftet bøger. Derudover vinder de digitale bogformater mere frem, hvor ebogen blandt andet er blevet populær at læse på tablet, mens lydbogen er oplagt at have i ørene, mens du laver andre ting. Klik ind på den enkelte bog og se, hvilke formater den er tilgængelig i.

"Fleksibel læring og undervisning" af Marianne Georgsen

"Fleksibel læring og undervisning" kan købes online som pdf. Hvis du endnu ikke har læst denne fantastiske bog fra Georgsen, kan du godt glæde dig. Det er Aalborg Universitetsforlag, der har publiceret bogen, og den kan købes online hos Bog & idé på dansk.

Marianne Georgsen "Changing education through ICT in developing countries"

"Changing education through ICT in developing countries" er tilgængelig online som paperback. Det gode ved paperback er, at det bløde omslag gør, at bogen kan være nemmere at sidde med. Det er Aalborg University Press, der har udgivet bogen, og den findes på den digitale boghylde hos Bog & idé på dansk.
Detaljer
Fulde navn:
Marianne Georgsen