Bog & idéPauline Turner

Bøger skrevet af Pauline Turner

Læs mere om Pauline Turner
0 produkter

Mere om Pauline Turner

Der er blot én bog af Pauline Turner tilgængelig hos Bog & idé. Det er "Hækling for begyndere". Det er Legind, der har udgivet den på dansk.

Når du har fundet de bøger, du gerne vil bestille, skal du først og fremmest vælge, hvilket af de mulige formater du gerne vil have bogen i. Bestiller du en trykt bog, kan du typisk vælge mellem fire forskellige formater, herunder indbundet, hardback, paperback og hæftet. De digitale formater vinder desuden mere og mere indpas. Her har du altid din bog med på farten enten på smartphone eller tablet. Du kan se de tilgængelige formater på den enkelte bog.

"Hækling for begyndere" af Pauline Turner

Det er muligt at købe Pauline Turners "Hækling for begyndere" som hardback. Det hårde omslag på hardback-bøger giver bogen en høj kvalitet og sørger for, at den holdbar, uanset hvor du tager den med hen. Bogen kan købes online hos Bog & idé på dansk og er publiceret af Legind.

Dette er en også en skøn bog fra Turner, som du godt kan glæde dig til at nyde.
Detaljer
Fulde navn:
Pauline Turner