Bog & idéBøgerEngelske bøgerEngelsk fiktion

The Hawthorne Legacy

The Hawthorne Legacy

Vælg format:

Paperback

119,95 DKK
Minimumsbestilling: 1
På lager i 64 butikker.

Forlagsbeskrivelse af The Hawthorne Legacy af Jennifer Lynn Barnes

Intrigue, riches, and romance abound in this thrilling sequel to the global bestselling The Inheritance Games! Perfect for fans of Karen McManus and Holly Jackson. - A deadly game. A puzzle to solve. A fortune at stake. One step forward ... Avery thought that solving the riddle left by billionaire Tobias Hawthorne would reveal why he left her - a complete stranger - his entire fortune. Two steps back ... But as the cryptic clues tale an unexpected twist and the handsome and enigmatic Hawthorne grandsons continue to pull her in different directions, Avery can't help but wonder who she can really trust and who is just looking out for themselves. What happens when the truth just hides more secrets? Soon Avery realizes this game is no longer just about money and power. Now she's playing for her life ...

Detaljer

Forlag
Penguin Books
Udgave
0
ISBN
9780241480724
Sprog
engelsk
Sider
368
Udgivelsesdato
09-09-2021
Format
Paperback
Varenr.
2966096
EAN nr.
9780241480724
Varegruppe
Fiction paperback

Bogens kategorier

Klik på en kategori for at se lignende bøger

Anmeldelser af The Hawthorne Legacy

Brugernes anmeldelser
Vurderet 0 ud af 5 baseret på 0 vurderinger
Mediernes anmeldelser
Vurderet 0 ud af 5 baseret på 0 vurderinger
Se detaljer her

Andre har også kigget på

✓ Gebyrfrit medlemskab | ✓ Gratis levering for medlemmer | ✓ 365 dages byttegaranti
King of Wrath
King of WrathAna Huang
129,95 DKK
Paperback
(6)
King of Wrath
The Fine Print
The Fine PrintLauren Asher
139,95 DKK
Paperback
(7)
The Fine Print
It Ends With Us
It Ends With UsColleen Hoover
119,95 DKK
Paperback
(18)
It Ends With Us
Twisted Love
BESTSELLER
Twisted LoveAna Huang
129,95 DKK
Paperback
(16)
Twisted Love
Twisted Games
BESTSELLER
Twisted GamesAna Huang
129,95 DKK
Paperback
(12)
Twisted Games
Hooked
HookedEmily McIntire
129,95 DKK
Paperback
(0)
Hooked
Icebreaker
BESTSELLER
IcebreakerHannah Grace
129,95 DKK
Paperback
(37)
Icebreaker
Flawless
FlawlessElsie Silver
129,95 DKK
Paperback
(4)
Flawless
Haunting Adeline
Haunting AdelineH. D. Carlton
349,95 DKK
Paperback
(0)
Haunting Adeline
Daydream
DaydreamHannah Grace
129,95 DKK
Paperback
(0)
Daydream

Ofte købt sammen med

✓ Gebyrfrit medlemskab | ✓ Gratis levering for medlemmer | ✓ 365 dages byttegaranti
The Final Gambit - Slutspillet
The Final Gambit - SlutspilletJennifer Lynn Barnes
249,95 DKK
Indbundet
(20)
The Final Gambit - Slutspillet
The Hawthorne Legacy - Testamentet
The Hawthorne Legacy - TestamentetJennifer Lynn Barnes
249,95 DKK
Indbundet
(19)
The Hawthorne Legacy - Testamentet
Daughter of the Siren Queen
Daughter of the Siren QueenTricia Levenseller
129,95 DKK
Paperback
(0)
Daughter of the Siren Queen
My Fault
My FaultMercedes Ron
129,95 DKK
Paperback
(1)
My Fault
The Final Gambit
The Final GambitJennifer Lynn Barnes
119,95 DKK
Paperback
(0)
The Final Gambit
Legendborn
LegendbornTracy Deonn
139,95 DKK
Paperback
(1)
Legendborn
The Inheritance Games
The Inheritance GamesJennifer Lynn Barnes
119,95 DKK
Paperback
(0)
The Inheritance Games
Things We Hide From The Light
Things We Hide From The LightLucy Score
129,95 DKK
Paperback
(0)
Things We Hide From The Light