Vindere af vores konkurrencer

glad kvinde med armene over hovedet foran computer

Her kan du se en liste over de mange heldige vindere af vores konkurrencer. 

Vinderne har fået besked.

 

Stort tillykke til vinderne i Skolestart skrabelodskonkurrencen 

Vinderne af Billed lotteri 

Lene fra Varde

Merethe fra Korsør

Astrid fra Aulum 

Henrik fra Rønne 

Merethe fra Broby 

Lasse fra Skive

Nesrin fra Holbæk 

Birgit fra Aalborg Ø

Dorthe fra Tilst 

Marianne fra Aarhus V

 

Vinderne af Ergobag Cubo skoletaske 

Pernille fra Lynge 

Lis fra Holstebro 

Karina fra Varde

Berit fra Bøvlingbjerg

Mie fra Grenaa 

Hanne fra Næstved 

Leif Lystrup 

Eva fra Grenaa 

Stine fra Middelfart

Kenneth fra Allerød 

 

Vinderne af Frozen electronic diary 

Dorthe fra Padborg 

Ronnie fra Dragør

Caroline fra Frederikssund 

Winnie fra Horsens

Tove fra Abyhøj

Camilla fra Rødby

Minas fra Fredensborg 

Lis fra Frederikssund 

Johannes fra Gilleleje

 

Vinderne af Hanna & Emma 1 - Kærestetur/Lejrtur 

Zenia fra Hillerød 

Eva fra Viby J

Lena fra Kongens Lyngby 

Christina fra Hillerød 

 

Vinderne af Kødbollekrigen (Os i 3.U)

Mads fra Holstebro 

Betina fra Faaborg 

Anja fra Horsens 

Steen fra Horsens 

 

Vinderne af Lexico 

Gitte fra Varde

Aage fra Søborg

Pernille fra Ølstykke 

Gitte fra Aarhus V

Inge fra Aars

Anne fra Glostrup

Hanne fra Dannemare 

Christian fra Hinnerup

Rikke fra Vipperød

Inge fra Kalvehave 

 

Vinderne af Lion Kokum 

Isobel fra Hobro

Inger fra Greve

Anne-Marie fra Odense SØ

Maja fra Ølsted

Bjarne fra Vojens 

Jannie fra Holstebro 

Ditte fra Skjern 

Mikkel fra Kastrup 

Vicky fra Næstved 

Kirsten fra Fredericia 

 

Vinderne af Ludo 

Elin fra Grenaa 

Conni fra Silkeborg 

Anni fra Sydals

Karin fra Kolding 

Pia fra Slagelse

Bente fra Højbjerg 

Lone fra Grenaa 

Ida fra Hillerød

Erling fra Frederikshavn 

Leona fra Skjern 

 

Vinderne af Sistema madkasse 

Jannike fra Frederiksberg

Rikke fra Holmegaard

Jeanette fra Hadsund 

Dorthe fra Kongerslev 

Louise fra København S

Gitte fra Frederikshavn 

Marna fra Hobro 

Rikke fra Gørding

Anastasia fra Nyborg 

Maha fra København S

Minas fra Fredensborg

Tina fra Ishøj

 

Vinder af Nikkis dagbog 1-5

Daniella fra Frederiksberg C

 

Vinder fra Roomies 1-4

Lene fra Fredericia 

 

Vinderne af Slime workshop 

Mie fra Rønne 

Jannie fra Ringkøbing 

Inge fra Løsning 

Birgitte fra Rødekro 

Gitte fra Sorø 

Charlotte fra Snekkersten 

Mie fra Odder

Karina fra Billund 

Silke fra Køge

 

Vinderne af snige og snuse 

Lene fra Ikast

Pia fra Vordingborg 

Phillip og William fra Ry

Betty fra Aars

 

Vinderne af Villads fra Valby får et brev 

Rosa fra Odder

Kathrine fra Aalborg 

Katharine fra Aabenraa 

Jane fra Aulum 

 

Stort tillykke til Trustpilot vinderne 

November måneds vinder: Katja Andersen 

Oktober måneds vinder: Ann Holm Olsen 

September måneds vinder: Tina Jansen 

August måneds vinder: Thomas Johansen

Juli måneds vinder: Gitte Aagaard  

Juni måneds vinder: John Knudsen

Maj måneds vinder: Rune Hilling  

April måneds vinder: Tine Vantore

Marts måneds vinder: Lone Esbensen  

Februar måneds vinder: Mette Sivertsen  

Januar måneds vinder: Troels Ellebye-Hansen

December måneds vinder: Susanne Guldbæk

November måneds vinder: Lene Larsen

Stort tillykke til vinderne af Spin 2 win konkurrencen 

 

Vinderne af Billed lotteri 

Lillian fra Skælskør 

Julie fra Slagelse 

Inge fra Odense V 

Stine fra Silkeborg

Jan fra Brøndby Strand 

Anne fra Roskilde 

Caroline fra Skørping 

Florian fra Ikast 

Birte fra Frederikshavn 

Else fra Aabybro 

 

Vinderne af brilliant colours triplus fineliner 

Nønne fra Herlev

Tine fra Store Fuglede

Julie fra Værløse 

John fra Hobro 

Jeanet fra Risskov

 

Vinder af  Create your funny farm 

Susanne fra Eskebjerg 

 

Vinder af Create your Sweet Home

Sandra fra Risskov 

 

Vinderne af  Det store i det små 

Anny fra Næstved

Liv fra Ejby 

Louise fra Odense SV

Helle fra Odense SV

Pernille fra Horsens 

Susanne fra Ballerup

Jan fra Brande 

Tom fra Roskilde

Xenia fra Vorbasse 

 

Vinderne af Dødevaskeren 

Nanna fra Slagelse 

Kim fra Ringe 

Lis fra Fårevejle 

Christina fra Helsinge 

Hanne fra Mariager

Bjarne fra Vojens

Lis fra Rønne 

Marianne fra Aabenraa 

Signe fra Aarhus N

Tine fra Lystrup

 

Vinderne af Fantastic gymnastics 

Stine fra Odense SV

Sonja fra Herlev 

Lisbeth fra Struer

Torben fra Randers NV

Christine fra Albertslund 

 

Vinderne af Frozen electronic diary 

Helle fra Randers C

Maja fra Brønderslev

Mia fra Rønne 

Lizza fra Slagelse 

Jeanette fra Hvidovre 

Lærke fra Allerød 

Arne fra Hundested 

Leif fra Vejle 

Martin fra Odense N 

Nanna fra Aalborg Ø 

 

Vinderne af Lion Kokum 

Inger fra Taastrup

Pia fra Birkerød 

Karin fra Rønne 

Flemming fra Allerød 

Louise fra Silkeborg 

Mariane fra Kerteminde 

Lis fra Herning

Inge-Marie fra fra Vejle 

Lena fra Køge

Ralf fra Sønderborg 

 

Vinderne af Ludo 

Lena fra Juelsminde

Silvia fra Vejen 

Grete fra Horsens 

Michelle fra Aabybro

Susanne fra Frederikshavn 

Lis fra Holstebro 

Lisbeth fra Rønne 

Birgit fra Allerød 

 

Vinderne af Skyggebarn 

Camilla fra Holbæk 

Marie fra Sønderborg

Grethe fra Holstebro 

Liselotte fra Farum 

Charlotte fra Herlev

Carina fra Åbyhøj 

Linett fra Blommenslyst

Sandra fra Valby

Camilla fra Taastrup 

Pia fra Augustenborg 

 

Vinder af Topmodel create your fantasy model 

Mille fra Grevinge 

Linda fra Hillerød 

 

Vinder af Topmodel magic fun 

Michael fra Vejen 

 

Vinderne af Topmodel make up studio bog 

Marie fra Sønderborg

Gitte fra Viborg 

Kirsten fra Hørsholm 

Lene fra Stokkemarke 

Stine fra Hillerød 

 

Vinderne af Topmodel manga model 

Laila fra Nørre Aaby

Sofie fra Glostrup

 

Vinderne af Topmodel tripple penaler 

Inger fra Skælskør

Astrid fra Aulum 

 

Vinderne af Topmodel venindebog 

Malene fra Greve

Oskar fra Herning

 

Vinderne af under bjælken 

Birgit fra Nakskov

Manuela fra Odense SV

Ulla fra Middelfart 

Christina fra Randers SØ

Hanne fra Svendstrup J

Jonna fra Horsens 

Katrine fra Hillerød

Lene fra Ikast 

Maibritt fra Slagelse 

Stine fra Silkeborg

 

Stort tillykke til vinderne af Valentinsdag konkurrencen 

Joy Sanderson fra Solrød Strand 

Lærke Moldenæs fra Allerød 

Emma Smith Andersen fra Vanløse

Karen Yding Sørensen fra Odder

Signe Pyrmont Møller Dybdahl fra Højbjerg

Katrine Johanne Hansen fra Aalborg SØ

Anastasia Frederiksen fra Nyborg

Winnie Søvad fra Næstved 

Stort tillykke til vinderen af den store HAMA perler konkurrence 

Sofie fra Suldrup

Stort tillykke til vinderen af kokkeskole for to personer på River Cottage

Sabine fra Slagelse

 

Stort tillykke til vinderne af en Tom Gates Pakke

1. Britt fra Sorø

2. Camilla fra Brabrand

3. Rikke fra Randers

4. Bitten fra Gedved

5. Gitte fra Næstved

 

Stort tillykke til vinderne i julekalenderen

1. december - Annelise fra Dommerby

2. december - Lene fra Randers 

3. december - Inge fra Silkeborg

4. december - Hanne fra Nakskov

5. december - Pia fra Ballerup

6. december - Inge-Lise fra Risskov

7. december - Marianne fra Jægerspris

8. december - Julie fra Fredericia

9. december - Linda fra Aalborg

10. december - Tom fra Vig

11. december - Pernille fra Kastrup

12. december - Rikke fra Gistrup

13. december - Susanne fra Ølgod

14. december - Gurli fra Særslev

15. december - Anders fra Hillerød

16. december - Per fra Valby

17. december - Henriette fra Helsinge

18. december - Mette fra Vejle

19. december - Frank fra Borup

20. december - Martha fra Holte

21. december - Amanda fra Aalborg

22. december - Helena fra Aalborg

23. december - Bent fra Bjert

24. december - Britta fra Hald

  

Stort tillykke til vinderne af skrivekonkurrencen 

Twana Ismaeil på 13 år fra Odsherred

Tobias Rønne Johansen på 12 år fra Rønne

Emma Rasmussen på 10 år fra Odense 

Ingrid Nørreager Broe på 10 år fra Horsens

 

Stort tillykke til vinderne af Julequizzen  

Vinderen af bogpakke og et gavekort på 2000 kroner 

 Lisbeth fra Odense

 

Vinderne af Top Model penalhus

Martin fra Måløv

Dan fra Nakskov 

Allan fra Struer 

Camilla fra Roskilde 

Tine fra Randers

Ane fra Juelsminde

Anni fra Skanderborg

Maria fra Trige

Søren fra Haslev

 

Vinderne af Sigurd fortæller Danmarkshistorie 

Liselotte fra Nakskov 

Gitte fra Svendborg

Connie fra Helsinge 

Maja fra Aarhus 

Louise fra København S

Laila fra Holbæk

Heidi fra Hejls

Lise-lotte fra Taastrup

Gitte fra Fredericia

Nicoline fra Roskilde

 

Vinderne af Rød HINT 

Maibritt fra København 

Lene fra Haslev 

Birthe fra Aars 

Rita fra Aarhus C

Maibrit fra Hvidovre

André fra København SV

Else fra Hundested

Luna fra Oksbøl 

Rebecca fra København Ø

Camilla fra Svendborg

 

Vinderne af Get a grip

Karin fra Hillerød 

Karina fra Sønderborg 

Britt fra Rødovre

Susanne fra Vedbæk

Karina fra Virum 

Sine fra Vadum

Nanna fra København NV

Majken fra Hjørring

Lise fra Faxe

 

Konkurrence for klubmedlemmer

December måneds vinder: Merete Hultengren  

November måneds vinder: Marianne Boch  

Oktober måneds vinder: Ulla Lehmann  

September måneds vinder: Paul B. Olesen  

August måneds vinder: Pernille  

 

Faber-Castell slotskonkurrence

Vinderen af vores store Faber-Castell slotskonkurence er udtrukket, og den heldige vinder blev Annasofie fra Holme-Olstrup. 

 

Skrabelodskonkurrence

Vores store SKRABELODSKONKURRENCE er afsluttet søndag d. 20. august 2017. Tak til alle der deltog og stort tillykke til alle vinderne. 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 20. august  

 

Skoletaske Ergobag Prime special edition blå galaxie 

Anne fra Ølgod

 

Bedstemors dyrehistorier af Daniela De Luca

Anita fra Nykøbing M

 

Penol pakke med 30 tusser

Karina fra Næstved

 

Mini bagebog - trin for trin af Clara Lidstrøm & Annakarin Nyberg

Tenna fra Viborg 

 

Alverdens dyr i farver af Anita Ganeri

Maria fra Esbjerg 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 19. august 

 

Vindere af Malebog Emil fra Lønneberg 

Berit fra Silkeborg

Helle fra Vojens 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 18. august 

 

Vinder af Mini bagebog - trin for trin af Clara Lidstrøm & Annakarin Nyberg

Pia fra Taastrup 

 

Vinder af Malebog Emil fra Lønneberg

Susanne fra Sønderborg 

 

Vinder af Vildkatten fra Educa 

Heidi fra Hejls 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 17. august 


Vindere af Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter

Jonna fra Skive 

Michael fra Stenlille

 

Vinder af Bedstemors dyrehistorier af Daniela De Luca

Jesper fra Smørum 

 

Vinder af Mini stavespil med Hr. Skæg

Karen fra Silkeborg 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 16. august

 

Vinder af Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter

Elin fra Tønder 

 

Vindere af Alverdens dyr i farver af Anita Ganeri 

Preben fra Rønde 

Lars fra Rudkøbing 

 

Vinder af Bedstemors dyrehistorier af Daniela De Luca 

Annette fra Aulum 

 

Vinder af Vildkatten fra Educa 

Thomas fra Esbjerg 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 15. august

 

Vinder af Alverdens dyr i farver af Anita Ganeri 

Per fra Kastrup 

 

Vinder af Bedstemors dyrehistorier af Daniela De Luca 

Birgit fra Odense 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 14. august

 

Vindere af Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter 

Line fra Næstved 

Anne fra Skjern 

 

Vinder af Malebog Emil fra Lønneberg

Jytte fra Frederikshavn 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 13. august

Vinder af Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter 

Alisha fra Glostrup  

 

Vinder af Mini bagebog - trin for trin af Clara Lidstrøm & Annakarin Nyberg 

Lene fra Frederikssund 

 

Vinder af malebog Emil fra Lønneberg

Sarah fra Ryomgård 

 

Vinder af Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter 

Marianne fra Fredericia 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 12. august 


Vinder af Penol pakke med 30 tusser

Anne fra Kalundborg 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 11. august 

 

Vinder af Mini stavespil med Hr. Skæg 

Lilian fra Skælskør 

 

Vinder af mini bagebog - trin for trin af Clara Lidstrøm & Annakarin Nyberg

Helle fra Hornslet 

 

Vinder af Bedstemors dyrehistorier af Daniela De Luca

Bodil fra Frederikssund 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 09. august

 

Vinder af Alverdens dyr i farver af Anita Ganeri 

Belinda fra Aalborg 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 08. august

 

Vinder af Vildkatten fra Educa 

Kirsten fra Holstebro 

 

Vinder af skoletaske Ergobag Prime Special Edition lilla galaxy

Lotte fra Kongerslev 

 

Vinder af Alverdens dyr i farver af Anita Ganeri 

Charlotte fra Horsens 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 07. august 

 

Vinder af Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter 

Inge-Lise fra Holstebro 

 

Vinder af Bedstemors dyrehistorie af Daniela De Luca

Jytte fra Jerup 

 

Vindere af  Mini bagebog - trin for trin af Clara Lidstrøm & Annakarin Nyberg 

Albert

Johnny fra Fredericia 

 

Vinder af Mini stavespil med Hr. Skæg

Jane fra Ringsted

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 06. august

 

Vinder af Bedstemors dyrehistorier af Daniela De Luca

Pia fra Ishøj

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 05. august 

 

Vinder af Alverdens dyr i farver af Anita Ganeri 

Trine

Vinder af Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter 

Charlotte fra Hvidovre 

 

Vinder af Malebog Emil fra Lønneberg 

Maria fra Brønderslev 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 04. august 

 

Vindere af Malebog Emil fra Lønneberg

Susanne fra Slagelse

Tina fra Store Merløse 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 03. august 

 

Vinder af Alverdens dyr i farver af Anita Ganeri

Sanne fra Middelfart

 

Vinder af Malebog Emil fra Lønneberg

Louise fra Rødovre

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 02. august 

 

Vinder af Bedstemors dyrehistorier Daniela De Luca

Christine fra Smørum 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 01. august 

 

Vinder af Skoletaske Ergobag sort m. grøn zigzag 

Rita fra Trustrup 

 

Vinder af Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter 

Karsten fra Slagelse 

 

Vinder af Bedstemors dyrehistorier af Daniela De Luca

Vibeke fra Kalundborg

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 31. juli

 

Vinder af Alverdens dyr i farver af Anita Ganeri 

Tine fra Aalborg 

 

Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter 

Camille fra Randers 

 

Vinder af Mini bagebog - trin for trin af Clara Lidstrøm & Annakarin Nyberg 

Lis fra Viby 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 30. juli

 

Vinder af Mini bagebog - trin for trin  af Clara Lidstrøm & Annakarin Nyberg 

Lene fra Aden

 

Vinder af Vildkatten fra Educa 

Lisberg fra København

 

Vinder af et Mini Stavespil med Hr. Skæg

Michael fra Frederikssund

 

Vinder af Mini bagebog - trin for trin  af Clara Lidstrøm & Annakarin Nyberg 

Else fra Odder

 

Vinder af Mini bagebog - trin for trin  af Clara Lidstrøm & Annakarin Nyberg 

Alexandra fra Ishøj

 

Tillykke til skrabelodsvindernd. 29. juli

 

Vinder af Alverdens dyr i farver af Anita Ganeri 

Daniel fra Sønderborg

 

Vinder af Bedstemors Dyrehistorier af Daniela De Luca 

Joan fra Hinnerup

 

Vinder af en Malebog Emil fra Lønneberg 

Stefan fra Silkeborg 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 28. juli

Vinder af en Malebog Emil fra Lønneberg 

 Jette fra Ringsted

 

Vinder af en Penol pakke med 30 tusser 

Cecilie fra Væggerløse

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 27. juli

Vinder af Malebog Emil fra Lønneberg 

John fra Aalborg 

 

Vinder af Mini stavespil med Hr. Skæg

Mary fra Ringkøbing 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 26. juli 

 

Vinder af Penol pakke med 30 tusser

Natascha fra Fredericia 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 25. juli 

 

Vinder af Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter 

Anette fra Nykøbing Falster

 

Vinder af skoletaske Ergobag Prime mint/lilla

Brian fra Høvre

 

Vinder af Vildkatten 

Else-Marie fra Slagelse

 

Vinder af Penol pakke med 30 tusser

Lene fra Hjørring