Vindere af vores konkurrencer

glad kvinde med armene over hovedet foran computer

Her kan du se en liste over de mange heldige vindere af vores konkurrencer. 

Vinderne har fået besked.

Stort tillykke til vinderne af en Tom Gates Pakke

1. Britt fra Sorø

2. Camilla fra Brabrand

3. Rikke fra Randers

4. Bitten fra Gedved

5. afventer svar fra vinderen

 

Stort tillykke til vinderne i julekalenderen

1. december - Annelise fra Dommerby

2. december - Lene fra Randers 

3. december - Inge fra Silkeborg

4. december - Hanne fra Nakskov

5. december - Pia fra Ballerup

6. december - Inge-Lise fra Risskov

7. december - Marianne fra Jægerspris

8. december - Julie fra Fredericia

9. december - Linda fra Aalborg

10. december - Tom fra Vig

11. december - Pernille fra Kastrup

12. december - Rikke fra Gistrup

13. december - Susanne fra Ølgod

14. december - Gurli fra Særslev

15. december - Anders fra Hillerød

16. december - Vinderen er trukket - vi afventer svar

17. december - Henriette fra Helsinge

18. december -

19. december -

20. december -

21. december - 

22. december - 

23. december - 

24. december - 

 

Stort tillykke til Trustpilot vinderne 

November måneds vinder: Lene Larsen
 

Stort tillykke til vinderne af skrivekonkurrencen 

Twana Ismaeil på 13 år fra Odsherred

Tobias Rønne Johansen på 12 år fra Rønne

Emma Rasmussen på 10 år fra Odense 

Ingrid Nørreager Broe på 10 år fra Horsens

 

Stort tillykke til vinderne af Julequizzen  

Vinderne af Top Model penalhus

Martin fra Måløv

Dan fra Nakskov 

Allan fra Struer 

Camilla fra Roskilde 

Tine fra Randers

Ane fra Juelsminde

Anni fra Skanderborg

Maria fra Trige

 

Vinderne af Sigurd fortæller Danmarkshistorie 

Liselotte fra Nakskov 

Gitte fra Svendborg

Connie fra Helsinge 

Maja fra Aarhus 

Louise fra København S

Laila fra Holbæk

Heidi fra Hejls

Lise-lotte fra Taastrup

 

Vinderne af Rød HINT 

Maibritt fra København 

Lene fra Haslev 

Birthe fra Aars 

Rita fra Aarhus C

Maibrit fra Hvidovre

André fra København SV

 

Vinderne af Get a grip

Karin fra Hillerød 

Karina fra Sønderborg 

Britt fra Rødovre

Susanne fra Vedbæk

 

Konkurrence for klubmedlemmer

Stort tillykke til Ulla Lehmann, som blev den heldige vinder af konkurrencen for vores klubmedlemmer i oktober.  

Stort tillykke til Paul B. Olesen, som blev den heldige vinder af konkurrencen for vores klubmedlemmer i september.  

Stort tillykke til Pernille Topp, som blev den heldige vinder af konkurrencen for vores klubmedlemmer i august. 

 

Faber-Castell slotskonkurrence

Vinderen af vores store Faber-Castell slotskonkurence er udtrukket, og den heldige vinder blev Annasofie fra Holme-Olstrup. 

 

Skrabelodskonkurrence

Vores store SKRABELODSKONKURRENCE er afsluttet søndag d. 20. august 2017. Tak til alle der deltog og stort tillykke til alle vinderne. 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 20. august  

 

Skoletaske Ergobag Prime special edition blå galaxie 

Anne fra Ølgod

 

Bedstemors dyrehistorier af Daniela De Luca

Anita fra Nykøbing M

 

Penol pakke med 30 tusser

Karina fra Næstved

 

Mini bagebog - trin for trin af Clara Lidstrøm & Annakarin Nyberg

Tenna fra Viborg 

 

Alverdens dyr i farver af Anita Ganeri

Maria fra Esbjerg 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 19. august 

 

Vindere af Malebog Emil fra Lønneberg 

Berit fra Silkeborg

Helle fra Vojens 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 18. august 

 

Vinder af Mini bagebog - trin for trin af Clara Lidstrøm & Annakarin Nyberg

Pia fra Taastrup 

 

Vinder af Malebog Emil fra Lønneberg

Susanne fra Sønderborg 

 

Vinder af Vildkatten fra Educa 

Heidi fra Hejls 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 17. august 


Vindere af Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter

Jonna fra Skive 

Michael fra Stenlille

 

Vinder af Bedstemors dyrehistorier af Daniela De Luca

Jesper fra Smørum 

 

Vinder af Mini stavespil med Hr. Skæg

Karen fra Silkeborg 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 16. august

 

Vinder af Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter

Elin fra Tønder 

 

Vindere af Alverdens dyr i farver af Anita Ganeri 

Preben fra Rønde 

Lars fra Rudkøbing 

 

Vinder af Bedstemors dyrehistorier af Daniela De Luca 

Annette fra Aulum 

 

Vinder af Vildkatten fra Educa 

Thomas fra Esbjerg 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 15. august

 

Vinder af Alverdens dyr i farver af Anita Ganeri 

Per fra Kastrup 

 

Vinder af Bedstemors dyrehistorier af Daniela De Luca 

Birgit fra Odense 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 14. august

 

Vindere af Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter 

Line fra Næstved 

Anne fra Skjern 

 

Vinder af Malebog Emil fra Lønneberg

Jytte fra Frederikshavn 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 13. august

Vinder af Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter 

Alisha fra Glostrup  

 

Vinder af Mini bagebog - trin for trin af Clara Lidstrøm & Annakarin Nyberg 

Lene fra Frederikssund 

 

Vinder af malebog Emil fra Lønneberg

Sarah fra Ryomgård 

 

Vinder af Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter 

Marianne fra Fredericia 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 12. august 


Vinder af Penol pakke med 30 tusser

Anne fra Kalundborg 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 11. august 

 

Vinder af Mini stavespil med Hr. Skæg 

Lilian fra Skælskør 

 

Vinder af mini bagebog - trin for trin af Clara Lidstrøm & Annakarin Nyberg

Helle fra Hornslet 

 

Vinder af Bedstemors dyrehistorier af Daniela De Luca

Bodil fra Frederikssund 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 09. august

 

Vinder af Alverdens dyr i farver af Anita Ganeri 

Belinda fra Aalborg 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 08. august

 

Vinder af Vildkatten fra Educa 

Kirsten fra Holstebro 

 

Vinder af skoletaske Ergobag Prime Special Edition lilla galaxy

Lotte fra Kongerslev 

 

Vinder af Alverdens dyr i farver af Anita Ganeri 

Charlotte fra Horsens 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 07. august 

 

Vinder af Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter 

Inge-Lise fra Holstebro 

 

Vinder af Bedstemors dyrehistorie af Daniela De Luca

Jytte fra Jerup 

 

Vindere af  Mini bagebog - trin for trin af Clara Lidstrøm & Annakarin Nyberg 

Albert

Johnny fra Fredericia 

 

Vinder af Mini stavespil med Hr. Skæg

Jane fra Ringsted

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 06. august

 

Vinder af Bedstemors dyrehistorier af Daniela De Luca

Pia fra Ishøj

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 05. august 

 

Vinder af Alverdens dyr i farver af Anita Ganeri 

Trine

Vinder af Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter 

Charlotte fra Hvidovre 

 

Vinder af Malebog Emil fra Lønneberg 

Maria fra Brønderslev 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 04. august 

 

Vindere af Malebog Emil fra Lønneberg

Susanne fra Slagelse

Tina fra Store Merløse 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 03. august 

 

Vinder af Alverdens dyr i farver af Anita Ganeri

Sanne fra Middelfart

 

Vinder af Malebog Emil fra Lønneberg

Louise fra Rødovre

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 02. august 

 

Vinder af Bedstemors dyrehistorier Daniela De Luca

Christine fra Smørum 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 01. august 

 

Vinder af Skoletaske Ergobag sort m. grøn zigzag 

Rita fra Trustrup 

 

Vinder af Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter 

Karsten fra Slagelse 

 

Vinder af Bedstemors dyrehistorier af Daniela De Luca

Vibeke fra Kalundborg

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 31. juli

 

Vinder af Alverdens dyr i farver af Anita Ganeri 

Tine fra Aalborg 

 

Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter 

Camille fra Randers 

 

Vinder af Mini bagebog - trin for trin af Clara Lidstrøm & Annakarin Nyberg 

Lis fra Viby 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 30. juli

 

Vinder af Mini bagebog - trin for trin  af Clara Lidstrøm & Annakarin Nyberg 

Lene fra Aden

 

Vinder af Vildkatten fra Educa 

Lisberg fra København

 

Vinder af et Mini Stavespil med Hr. Skæg

Michael fra Frederikssund

 

Vinder af Mini bagebog - trin for trin  af Clara Lidstrøm & Annakarin Nyberg 

Else fra Odder

 

Vinder af Mini bagebog - trin for trin  af Clara Lidstrøm & Annakarin Nyberg 

Alexandra fra Ishøj

 

Tillykke til skrabelodsvindernd. 29. juli

 

Vinder af Alverdens dyr i farver af Anita Ganeri 

Daniel fra Sønderborg

 

Vinder af Bedstemors Dyrehistorier af Daniela De Luca 

Joan fra Hinnerup

 

Vinder af en Malebog Emil fra Lønneberg 

Stefan fra Silkeborg 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 28. juli

 Vinder af en Malebog Emil fra Lønneberg 

 Jette fra Ringsted

 

Vinder af en Penol pakke med 30 tusser 

Cecilie fra Væggerløse

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 27. juli

Vinder af Malebog Emil fra Lønneberg 

John fra Aalborg 

 

Vinder af Mini stavespil med Hr. Skæg

Mary fra Ringkøbing 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 26. juli 

 

Vinder af Penol pakke med 30 tusser

Natascha fra Fredericia 

 

Tillykke til skrabelodsvinderne d. 25. juli 

 

Vinder af Faber-Castell pakke med 24 farveblyanter 

Anette fra Nykøbing Falster

 

Vinder af skoletaske Ergobag Prime mint/lilla

Brian fra Høvre

 

Vinder af Vildkatten 

Else-Marie fra Slagelse

 

Vinder af Penol pakke med 30 tusser

Lene fra Hjørring