Bog & idéLindy Aldahl i samarbejde med Søren Frandsen

Bøger skrevet af Lindy Aldahl i samarbejde med Søren Frandsen

Læs mere om Lindy Aldahl i samarbejde med Søren Frandsen
0 produkter

Mere om Lindy Aldahl i samarbejde med Søren Frandsen

Der er kun én bog af Lindy Aldahl i samarbejde med Søren Frandsen tilgængelig hos Bog & idé. Bogen har titlen "Husk lige hyggen". Den er udgivet af Politikens Forlag på dansk.

Når du har valgt den eller de bøger, du gerne vil bestille, skal du først og fremmest finde ud af, hvilket af de tilgængelige formater du gerne vil have bogen i. Hvis du vælger at købe din bog i et fysisk format, kan du typisk vælge mellem bløde eller hårde omslag. De klassiske hårde omslag er indbundet og hardback, mens de bløde omslag omfatter den prisvenlige paperback samt hæftet bøger. Hvis du gerne vil have din bog med på farten, kan du også vælge den som ebog eller lydbog. Hvis du klikker ind på den bog, du gerne vil læse, kan du se de tilgængelige formater.

Lindy Aldahl i samarbejde med Søren Frandsens "Husk lige hyggen"

Det er muligt at købe Lindy Aldahl i samarbejde med Søren Frandsens "Husk lige hyggen" som hæftet. At en bog er hæftet betyder, at den er syet (hæftet) i ryggen. Den har desuden et kraftigt omslag, der gør, at den er mere holdbar end paperback. Det er Politikens Forlag, der har publiceret bogen, og den er til salg hos Bog & idé på dansk.

Endnu en af Lindy Aldahl i samarbejde med Søren Frandsen fantastiske bøger, som er værd at læse.
Detaljer
Fulde navn:
Lindy Aldahl i samarbejde med Søren Frandsen